ukr
Жидачів
16:17
1/4
Ялівець скельний Блю Арроу(Blue Arrow), лускатий Блю Стар
Ялівець скельний Блю Арроу(Blue Arrow), лускатий Блю Стар - фото 1 Ялівець скельний Блю Арроу(Blue Arrow), лускатий Блю Стар - фото 2 Ялівець скельний Блю Арроу(Blue Arrow), лускатий Блю Стар - фото 3 Ялівець скельний Блю Арроу(Blue Arrow), лускатий Блю Стар - фото 4

Ялівець скельний Блю Арроу(Blue Arrow), лускатий Блю Стар

17 грн  /штука
16 - 15 грн  /штука  оптом
Ремпель Святослав Орестович, директор
на Флагма з 25 лютого 2018
Продам

Розсадник Мадагаскар пропонує ялівці для озеленення присадибних ділянок, приватних секторів, зон для відпочинку, парків та скверів. В наявності багато видів хвойних від однорічок до дорослих рослин.
При необхідності можу скинути прайс.

Ялівець скельний Блю Арроу(Blue Arrow)
Форма: на наш погляд, самий декоративний блакитний скельний ялівець. Вузький, колонновідний, компактний сорт ялівцю скельного. Ця рослина ніколи не стане Вам тягарем, ніж старше, тим декоративні.
Динаміка зростання: середня
Пагони жорсткі, розташовані вертикально, щільно прилягають до стовбура.
Розмір: в віці 10 років досягає 2-3м висоти.
Хвоя: блакитна, має форму луски, що не колючий.
Грунт волога: до грунтів і вологи не вимогливий.
Фітонцидні: ялівець скельний Blue Arrow має високу фітонцидні - здатністю рослин виділяти в невеликих дозах біологічно-активні летючі речовини - фітонциди, що вбивають або пригнічують ріст і розвиток багатьох хвороботворних бактерій.
Саджанці ялівця скельного "Блю Ерроу" краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопуванні з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Особливості рослини: абсолютно морозостійкий, в Україні не підмерзає навіть в найсуворіші зими. Менш вимогливий до вологи, ніж інші рослини для живих огорож.
Рекомендується: видатне і неповторне рослина для живоплотів казково-блакитного кольору, кам'янистих садів, альпійських хвойних груп.
Щільність посадки в живоплоту від 0,6 до 0,8 м. Посадивши живопліт з ялівцю скельного Blue Arrow Ви потрапите в майбутнє.
Зона: 5a
Ціни:
10-15см - 17грн
25-30см - 65грн
120-130см - 230грн

Оновлено: 15 квітня 2018, 21:19
    переглядів: 151
Схожі оголошення
80 грн /кг ціна  від 70 грн /кг оптом
Іванчук Ю.В., ФОП, Львів, 52 км
Продам плоди ялівцю. кількість велика. оптовим покупцям знижки. зібрані...
Ціна не вказана
Михайлович С., ПП, Турка (Укр), 83 км
Продам оптом плоди карпатського ялівця,
×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×