ukr
Жидачів
15:03
1/5
Ялиця Корейська, Нордманна, Каліфонійська, ялина Кеібаб
Ялиця Корейська, Нордманна, Каліфонійська, ялина Кеібаб - фото 1 Ялиця Корейська, Нордманна, Каліфонійська, ялина Кеібаб - фото 2 Ялиця Корейська, Нордманна, Каліфонійська, ялина Кеібаб - фото 3 Ялиця Корейська, Нордманна, Каліфонійська, ялина Кеібаб - фото 4 Ялиця Корейська, Нордманна, Каліфонійська, ялина Кеібаб - фото 5

Ялиця Корейська, Нордманна, Каліфонійська, ялина Кеібаб

35 грн  /штука
27 - 25 грн  /штука  оптом
Ремпель Святослав Орестович, директор
на Флагма з 25 лютого 2018
Продам

Розсадник Мадагаскар пропонує ялиці для озеленення присадибних ділянок, приватних секторів, зон для відпочинку, парків та скверів. В наявності багато видів хвойних від однорічок до дорослих рослин.
При необхідності можу скинути прайс.

Ялиця одноколірна "Блакитна" (Каліфорнійська)
Форма: вічнозелене високе, швидкоростуче дуже декоративне блакитне хвойне дерево з вузько-конусоподібною кроною. Гілки розташовані горизонтально.
Розмір: в віці 30 років досягає близько 10-12м висоти.
Плоди: Циліндричні, на кінці заокруглені, 8-15см завдовжки, 3-5 см діаметром, спочатку від зелених до пурпурних, пізніше світло-коричневі.
Хвоя: Голки довгі (до 8 см), блакитні, шаблевидні, вигнуті вгору.
Грунт: добре росте навіть на сухих піщаних грунтах, оптимально розвивається на свіжих, родючих, кислих або слабо лужних. Не виносить чистої, в'язкої глини.
Саджанці ялиці одноколірної Блакитний краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопуванні з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається.
Світло: тіневитривала.
Особливості рослини: Abies concolor Glauca - вид, невимогливий до грунту і навколишнього середовища, нормально переносить міські умови. Підходить для великих садів, міських насаджень і парків.
Характеристика сорту: Завдяки своїй регулярно-конусоподібній кроні і прямому, як свічка, стовбуру, ялиця належать до найцікавіших хвойних рослин. Дуже декоративна хвоя ялиці - у більшості видів плоска, глянцева, темно-зелена зверху і з білими поздовжніми смужками знизу. У декількох видів, особливо у зростаючих в горах, хвоя сріблясто-сіра або сіро-блакитна. У наших садах і парках ялиці добре ростуть на рівномірно зволожених, родючих ґрунтах. Їх красу можна спостерігати тільки в абсолютно вільній одиночній посадці.

Ціни:
Ялина блакитна "Кейбаб": 10-15см - 27грн
Ялиця "Корейська": 5-10см - 35грн
Ялиця "Нордмана" (Кавказька): 10-20см - 30грн
Ялиця одноколірна "Блакитна" (Каліфорнійська): 10-15см - 32грн
Ялина блакитна "Маджестік" - Picea pungens Glauca "Majestic" Blue: 15-20см - 42грн

Оновлено: 15 квітня 2018, 21:19
    переглядів: 95
Схожі оголошення
19 грн /шт ціна  18 - 17 грн /шт оптом
Madagascar, ПП, Жидачів
Розсадник Мадагаскар пропонує ялини для озеленення присадибних ділянок,...
2 500 грн /м. куб. ціна  2 400 грн /м. куб. оптом
Клебан І.М., ФОП, Львів, 52 км
Продам дошку сосна, смерека, ялина. Обрізна і необрізна. Довжина...
×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×