ukr
Жидачів
15:31
1/5
Туя Смарагд(Smaragd), Брабант(Brabant), Даніка(Danica) та ін
Туя Смарагд(Smaragd), Брабант(Brabant), Даніка(Danica) та ін - фото 1 Туя Смарагд(Smaragd), Брабант(Brabant), Даніка(Danica) та ін - фото 2 Туя Смарагд(Smaragd), Брабант(Brabant), Даніка(Danica) та ін - фото 3 Туя Смарагд(Smaragd), Брабант(Brabant), Даніка(Danica) та ін - фото 4 Туя Смарагд(Smaragd), Брабант(Brabant), Даніка(Danica) та ін - фото 5

Туя Смарагд(Smaragd), Брабант(Brabant), Даніка(Danica) та ін

17 грн  /штука
16 - 15 грн  /штука  оптом
Ремпель Святослав Орестович, директор
на Флагма з 25 лютого 2018
Продам

Розсадник Мадагаскар пропонує туї для озеленення присадибних ділянок, приватних секторів, зон для відпочинку, парків та скверів. В наявності багато видів хвойних від однорічок до дорослих рослин.
При необхідності можу скинути прайс.

Туя західна Смарагд (Smaragd) - хвойне вічнозелене дерево з щільною колоновидною кроною насичено зеленого (смарагдового) кольору. Має прекрасні декоративні властивості і дуже широко застосовується в ландшафтному дизайні і озелененні як приватних будинків так і великих парків. Туя західна Смарагд (Smaragd) прекрасно підходить для створення практично будь-яких садових скульптур, композицій і живої огорожі. Крім декоративних функцій вона ще й чудово очищає і іонізує повітря. Відмінною особливістю сорту Смарагд (Smaragd) є збереження кольору хвої в зимовий період, що властиво тільки небагатьом сортам. Рослина має гарну морозостійкість і теневитривалість, але перевагу надає сонячним місцям. До грунту не вибаглива, оптимальний грунт для її - легкий суглинок чи дернова земля - торф - пісок в пропорції 2: 1: 1. Враховуючи високі декоративні властивості Туї Смарагд (Smaragd) і її невибагливість у вирощуванні - вона по праву вважається однією з кращих хвойних рослин для нашої країни і наших кліматичних умов. Форма: один з найкращих конічних сортів туї з помірним компактним ростом. Вічнозелене хвойне дерево з дуже вузькою правильною конусоподібною кроною і вертикальними, дуже густорозташованими гілками, повільноростучий вид. Розмір: 4 - 6 м заввишки і 1 - 1,8 м шириною. Річний приріст у висоту 10 см-20см, в ширину 4-6 см. У віці 10 років досягає висоти 2,5 м. Максимальний діаметр крони: до 1,5 м. Хвоя: дуже декоративна, круглий рік - зелена, ніжна, лускатна, густа, блискуча. Плоди: шишки рідкі, довгасто-яйцеподібні, довжиною близько 1 см, коричневі. Догляд: невибаглива, але потребує досить родючого ґрунту. Як і для всіх вічнозелених не можна допускати пересихання грунту. Ставлення до світла: сонце, півтінь. На сонці крона стає щільніша і яскравіша. У тіні крона трохи втрачає густоту. Вимога до грунту: вимагає досить родючого і вологого грунту. Зростає як на кислих, так і на лужних грунтах. Саджанці туї західної 'Смарагд' краще купити в пластиковому контейнері з добривами, так рослина не піддається викопуванню з неминучим пошкодженням кореневої системи і після посадки гарантовано приживається. Індивідуальні особливості: невибаглива, солітер - чудова туя для одиночної посадки. Цінний сорт туї для створення живоплотів від 2 до 5 метрів. Колоновидна, але без стрижки приймає форму дорожнього конуса. Частота посадки в ряду: кожні 0,6-0,7 м. Зона: 5 - абсолютна морозостійкість на всій території України.
Ціни:
<10см - 10грн
10-15см - 17грн
30-35см - 60грн
50-55см - 110грн
90-110см - 270грн
130-140см - 320грн

Оновлено: 15 квітня 2018, 21:19
    переглядів: 495
Схожі оголошення
55 - 50 грн /шт оптом
Фітосад, ПП, Косів, 137 км
Туя Смарагд 30-40 см. 1,5 литровый горшок, опт. от 20 шт.
від 380 грн /шт оптом
Фітосад, ПП, Косів, 137 км
Туя Смарагд 180 см. продажа от 10 штук.
65 грн /шт ціна
Рослинка, ПП, Біла Церква, 434 км
Туя "Смарагд" от производителя Цены разные, в зависимости от высоты,...
×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×