ukr
Жидачів
16:04

Модерн Пак, ТОВ

юридичний
М. Жидачів, вул. Мазепи, 28
фактичний
М. Жидачів, вул. Мазепи, 28
Андрей Дмитриевич, менеджер
на Флагма з 3 січня 2018
+380 (96) 705-XX-XX

Діяльність

Сучасна, прогресивно-розвиваюча українська компанія «Модерн Пак» – входить до групи компаній UGPS (Ukrainian Green Packaging Solutions), яка надає комплексні послуги з пакування та презентації продукту.
Наша компанія вже більше 3 років пропонує кращі рішення для клієнтів в області упаковки. Підвищуючи технології та обслуговування, ми розвиваємо індустрію упаковки не тільки на території України, а й за її межами.
Наша місія – бути на крок попереду, використовувати новітні світові тенденції та надихати працівників на досягнення спільної мети – створити команду ефективних, орієнтованих на результат виробників пакувальної продукції, а гарантований сервіс та технічна підтримка допоможуть вирішити будь-які питання у процесі реалізації проектів.
Ми орієнтовані на споживача, що передбачає спрямування всіх зусиль і рішень підприємства на задоволення потреб, що виникають на ринку.
Об’єднавши зусилля «Модерн Пак» забезпечує конкурентоспроможні переваги, швидко впроваджуючи в життя унікальні перевірені рішення та сервісне забезпечення в області виробництва упаковки.

Компанія утворена в 2014 році, чисельність 40 осіб
переглядів: 68

Реєстрація: 3 січ 2018      індекс активності: F 0.0

×
×
Флагма* Сайти 54 країни
×
×
×